12 отзывов
Контакты
ЧП "Винтехпостач"
+38043255-66-25факс
+38043255-66-35
+38043255-66-45
+38067430-03-95
+38067554-53-04
Оверчук Віктор Петрович
УкраинаВинницкая областьВинницаул. Ватутіна 10 а21100
Карта

Комбайн «СКІФ-230А»

Комбайн «СКІФ-230А»
 • Под заказ
 • Оптом и в розницу

Оптовые и розничные цены уточняйте

Комбайн «СКІФ-230А»
Оптовые и розничные цены уточняйте
Под заказКомбайн «СКІФ-230А»
+38043255-66-25
 • +38043255-66-25 факс
 • +38043255-66-35
 • +38043255-66-45
 • +38067430-03-95
 • +38067554-53-04
+38043255-66-25
 • +38043255-66-25 факс
 • +38043255-66-35
 • +38043255-66-45
 • +38067430-03-95
 • +38067554-53-04

Заказ только по телефону

 • График работы
 • Адрес и контакты

Самохідний зернозбиральний комбайн «СКІФ-230А» є модернізованою версією комбайна «СЛАВУТИЧ». Він призначений для прямого і роздільного збору зернових колосових культур, а з використанням спеціальних пристосувань, може використовуватися для збору різноманітних олійних, зернобобових, круп’яних культур, насінників трав, кукурудзи на зерно та інших.

Комбайн може бути укомплектований жниварками для збирання кукурудзи КМС-8, жниварками для збирання соняшника ПЗС-8 і ПЗС-12, а також пристосуванням для збирання ріпаку ПЗР-6.

 

 

В основній комплектації «СКІФ-230А» складається з: агрегату молотильного з капотом і подрібнювачем, жатки для збирання зернових культур, візка для перевезення жатки, комплекту ЗІП. Додатково комбайн може комплектуватися платформою-підбирачем.


Кабіна

Кабіна підвищеної комфортності з панорамним тонованим склом, удосконаленою системою нормалізації мікроклімату та збільшеною кількістю робочих фар забезпечує хороший огляд робочої зони, низький рівень шуму, ефективний захист оператора від шкідливого впливу пилу, вібрації, сонячної радіації.
Кабіна «СКІФ-230A» оснащена:

 • кондиціонером для охолодження та підігріву повітря;
 • зручної рульовою колонкою і сидінням, положення яких може регулюватися відповідно до індивідуальних антропометричними даними комбайнера;
 • функціональними і ергономічними механізмами управління та приладами, які забезпечують комфортні умови управління комбайном;
 • системою автоматизованого вимірювання та контролю (Саїк) з бортовим комп’ютером «Вулкан», з рідкокристалічним кольоровим монітором діагоналлю 8,4 дм, який дозволяє контролювати хід роботи комбайна і своєчасно виявляти і усувати будь-які неполадки.
 • додатковим сидінням, стереофонічною магнітолою, склоочисником зі збільшеною зоною очистки скла і склоомивачем, що дозволяє проводити очищення забрудненого скла як в дощ, так і в суху погоду не виходячи з кабіни.

Двигун

На комбайни «СКІФ-230A» встановлюються дизельні двигуни рідинного охолодження ЯМЗ-238АК-4, які забезпечують високий рівень надійності, максимальну продуктивність і рівну безперебійну роботу в будь-яких умовах, а також мінімальні витрати на техобслуговування і ремонт в процесі експлуатації (прийнятна ціна витратних матеріалів - масла, фільтра, задовільна забезпеченість і ціна запчастин)
Ефективна система очищення повітря, а також наявність повітрозабірника з автоматичним безперервним очищенням захисної сітки, значно полегшує роботу двигуна, зменшує трудомісткість обслуговування і підвищує надійність комбайна.


Корпус комбайна

Підвищено жорсткість і міцність несучого каркасу молотильного агрегату за рахунок:

 • застосування цільних балок панелей і зміцнення самих несучих панелей,
 • встановлення 2-х додаткових підкосів між опорою керованого моста і рамою моторно-силової встановлення, а також між балкою ведучого моста і верхньою частиною лівих панелей секції молотарки і шасі, в місці їх з’єднання між собою,
 • введення додаткових жорсткостей, що з’єднують з’єднання лівих і правих несучих панелей шасі та секції молотарки з опорною балкою бункера в єдину ферму.

Ходова частина

Комбайни «СКІФ-230A» працюють з мінімальним тиском на грунт в будь-яких, навіть екстремально складних умовах. Шини підвищеної прохідності, в поєднанні з 4-х діапазонною коробкою перемикання діапазонів швидкостей, гідростатичним приводом моста ведучих коліс і гідропідсилювачем керма забезпечують відмінну керованість і прохідність комбайна.


Система обмолоту, сепарації та очищення зерна

В молотильно сепаріруючому пристрої та системі очистки комбайна «Скіф-230А» в порівнянні з попередньою моделлю комбайна «Славутич» застосовані:

 • вдосконалений механізм управління підбарабанням, що забезпечує точне регулювання і збереження зазорів між барабаном і декою при збільшенні пропускної здатності;
 • високопродуктивний двосекційний вентилятор із збільшеною площею отворів і захисних сіток для забору повітря забезпечує посилений ламінарний потік повітря над решітними станами;
 • в домолачівающем пристрої встановлений спеціальний розподільник з криволінійними напрямними, що забезпечують рівномірний розподіл продуктів домолота по всій поверхні верхнього решета;
 • посилені вали приводу системи очищення і соломотряса;
 • посилена дошка ступінчаста (гуркіт).

 Зазначені удосконалення забезпечили можливість збирання врожаю з більшою продуктивністю і мінімальними втратами, а також підвищили надійність комбайна.


Обробка пожнивних залишків

Солома може вкладатися в валок або подрібнюватися і розкидатися по полю.

 Зазначені удосконалення забезпечили можливість збирання врожаю з більшою продуктивністю і мінімальними втратами, а також підвищили надійність комбайна.


Для покращення зручності керування комбайн оснащений системою автоматизованого вимірювання та контролю (Саїк) «Вулкан» з бортовим комп’ютером і кольоровим дисплеєм з діагоналлю 8,4 дм, яка забезпечує вимірювання контрольованих параметрів, в т.ч. контроль втрат зерна, порівнюючи їх із заданими значеннями і своєчасне попередження комбайнера про порушення, несправності і необхідності виконання операцій технічного обслуговування. Крім відображення на дисплеї відповідних символів, Саїк виробляє звукові повідомлення, підказки комбайнерам про порушення будь яких параметрів і необхідності виконання операцій ТО або інших дій, а також облік виконаної роботи (час роботи двигуна і молотарки, зібрана площа в га, пробіг комбайна в км) .
Збільшено обсяг бункера за рахунок удосконалення конструкції видкриваючихся кришок бункера, які у відкритому стані утворюють додаткову ємність, дозволяючи набирати в бункер на тонну зерна більше, ніж в комбайні «Славутич». Відкривання-закривання кришок бункера виконується з робочого місця оператора, натисканням відповідного вимикача.
Встановлено подовжений вивантажний шнек з посиленою горловиною і збільшеним кутом нахилу, що дозволило майже на метр збільшити висоту вивантаження і забезпечити можливість вивантаження зерна в сучасні транспортні засоби з збільшеною висотою бортів.
На комбайні встановлений компресор з ресивером ємністю 80 см3 і гнучким шлангом, що забезпечило можливість автономного виконання в будь-якому місці операцій техобслуговування (очистку комбайна, фільтрів, підкачування шин)
Комбайн «Скіф-230А» комплектується універсальною візком, який забезпечує перевезення всіх жаток, з якими може агрегатуватися комбайн (ЖЗС-6, ЖЗС-7, ПЗС-8/12, КМС-6/8).


Обшивка

На комбайні встановлені міцні склопластикові облицювання верхньої будови, які легко відкриваються, з якісною обробкою зовнішньої поверхні, що забезпечує зручність обслуговування, сучасний зовнішній вигляд і довговічність.


Обробка незернової частини врожаю

У комбайні «Скіф-230А» застосований новий подрібнювач-розкидач з капотом, що забезпечує якісне подрібнення і розкидання соломи по полю і швидке переведення комбайна з одного режиму роботи (вкладання соломи у валок) на інший (подрібнення і розкидання соломи).

facebook twitter
Характеристики
Основные
Производитель  Херсонский Машиностроительный Завод
Страна производительУкраина
Информация для заказа
 • Цена: Оптовые и розничные цены уточняйте